9 Temmuz 2016

Hedef Kitle

hedefkitle

Finans jargonundan uzak, pratiğe dönük ve hiçbir şey bilmeyenlerin de kolayca öğrenip uygulayabileceği bir anlatım önceliğimizdir. Eğitim kadrosu yorumcu veya analistlerden değil başta Eral Karayazıcı olmak üzere halen aktif olarak varlık yönetiminde görev alan saha yöneticilerinden oluşmaktadır.

Tasarrufları değerlendirirken hepimiz finans bilgisine gereksinim duyarız. Ama inanın finans bilgisine ihtiyacın tek nedeni yatırım kararları değildir.

Borçlanacaksanız hangi para cinsinden ve hangi vadede olmalı sorusuna yanıt ararken de finans bilgisine ihtiyaç duyarsınız.

Belki de en önemlisi ekonomik canlılık veya kriz parkurlarını ( birkaç sene sürer ) önceden tahmin edebilmek ve kimi zaman gardınızı kimi zaman atak hazırlığınızı oluşturmak için de finans bilgisi gereklidir.

Çok karışık, ekonomi kanallarını dinlerken başka dilde bir yayın izliyormuş gibi hissediyorum diyenlerdenseniz size iyi haber ; Piyasanın Kodları eğitimi yok artık bu kadar da basit olamaz dedirtecek bir sunumla size finansal piyasaların işleyişini ve ekonomi ile ilişkisini aktarıyor.

Plazaların sıkıcı dilini eğlenceli bir format ile öğrenmekle kalmayacak, siz de “ dolar ne olur altın ne olur “ sorularına tahmin üretebilir hale gelecek, biri borsa dediğinde otur sana bunun dersini vereyim diyebileceksiniz. Başka bir deyişle finanstan hiç anlamam diyor ama anlamak istiyorsanız Piyasanın Kodları eğitimi size hitap edecek, teorik bilgiye boğulmadan finansın sokak dövüşü tekniklerini öğrenebileceksiniz.

Ekonomi bir insan bedeni ise finans damarlarda dolaşan kandır. Kan deveranında çıkan ve giderilemeyen bir sorun en sağlıklı bedeni bile bir süre sonra oyun dışı bırakır. Bu bakıma piyasanın kodları, sadece bireyler için değil iş hayatının her noktasında faaliyet gösteren kurum temsilcileri için de bir ihtiyaçtır.

Hisse Senedi Seçimi, Day Trade ve Forex Trade eğitimleri ise spesifik eğitimler olup sadece o alan ile ilgilenenlere hitap etmektedir.