Hakkında

3 Temmuz 2016

Eral Karayazıcı Gedik Portföy / Portföy Yönetim Müdürü,  Hürriyet Bigpara‘ da yayınlanan strateji yazısı PUSULA’ nın yazarı Kanal B ( her gün saat 08:45 )  ve Hürriyet TV ( her gün saat 12:30 ) yorumcusudur.

1993 yılında Gazi Üniversitesi Uluslararası İktisat bölümünden mezun olan Karayazıcı 25 yıldır finans sektöründe çalışmakta olup bireylere, kurumlara danışmanlık hizmeti ve finans eğitimleri vermektedir.

Ayrıca Gedik Portföy bünyesinde kurumsal ve bireysel yatırımcıların ihtiyaç & tercihlerine göre dizayn edilen modeller dahilinde yurt içi ve yurt dışı finansal araçlardan yararlanarak portföy yönetmektedir.

2004-2006 döneminde yabancı bir fonun Türkiye işlemlerinde aktif görev alan Karayazıcı son üç yıl içinde İstanbul, İzmir ve Ankara kentlerinde temel finans, hisse senedi seçimi, day trade, forex trade ve teknik analiz konularında 27 ayrı eğitim gerçekleştirmiştir.

NN Hayat Adana acentesi ETNA Sigorta’nın kurumsal danışmanlığını sürdüren Karayazıcı her yıl kasım ayında bir sonraki yıla yönelik beklentilerini paylaşmak üzere Adana kentinde iş dünyası ile bir araya gelmektedir.

Pusula                                 Paranın Yolu                                 Posta Pusula