21 Kasım 2019

Eğitmenlerimiz

Eral Karayazıcı:

Gedik Portföy/Fon Yönetim Müdürü, Akademi Pusula kurucusu, Hürriyet Bigpara‘da yayınlanan strateji yazısı Pusula’nın yazarı, TRT Haber, Kanal B ve Hürriyet TV’nin sabit yorumcusudur.

1993 yılında Gazi Üniversitesi Uluslararası İktisat bölümünden mezun olan Karayazıcı 26 yıldır finans sektöründe çalışmakta olup bireylere, kurumlara danışmanlık hizmeti ve finans eğitimleri vermekte ayrıca Gedik Portföy Birinci Değişken Yatırım Fonu’nu yönetmektedir.

2004-2006 döneminde yabancı bir fonun Türkiye işlemlerinde aktif görev alan Karayazıcı son dört yıl içinde İstanbul, Ankara İzmir ve Adana kentlerinde ekonomi, finans, hisse senedi seçimi, day trade, forex trade ve teknik analiz konularında 200’den fazla bireysel eğitim gerçekleştirmiştir. Türkiye’nin pek çok farklı şehrinde de Ziraat Bankası ve Vakıflar Bankası bünyesinde kurumsal eğitimler düzenlemeye devam etmektedir.

Ayberk Akman:

Sargın İnşaat Yatırımlar Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi AKS Genel Müdür yardımcısı ve Pusulanın Ötesi eğitmeni.

1999 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat bölümünden mezun oldu. 2001-2002 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Borsa Okulu’nu bitirdi ve program dâhilinde Manchester Üniversitesi FX Piyasaları programına katılım gösterdi. Kanal B, TRT-2 Eko Gündem, ART Kanal A televizyon programlarına katıldı, Borsa Türk, Para, Ekonomist ve Tek Borsa dergilerinde yazıları yayımlandı.

18 yıldır finansal sektörün farklı noktalarında çalışan Akman, Portföy Yönetim Direktörü ve Portföy Yöneticisi olarak önemli görevler aldı.

Aysen Kırbay:

Zumba, Fitness ve Pusulanın Ötesi Eğitmeni.

1994 yılında Gazi Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun oldu. Uzun yıllar finans sektöründe Yatırım Uzmanı, Şube Müdürü ve Müdür Yardımcısı olarak çeşitli kurumlarda çalıştı. 2012 yılından beri lisanslı olarak spor salonlarında Zumba eğitimi ve iş deneyiminin getirdiği tecrübeyle ekonomi eğitimleri veriyor. Eğitim faaliyetlerinin yanında ise 2017 yılından bu yana bir Alman firmasının Network Marketing alanında kendi kurmuş olduğu ekibin yöneticiliğini ve çalışmalarını sürdürüyor.